وب لژیون مسافر علی جمالی(رها)
درمان قطعی اعتیاد به مواد مخدر(رایگان)

((بنام قدرت مطلق الله))

 خلاصه عملکرد لژیون یکشنبه  1397/02/16  

با عنوان سی دی ساختاردرون

 

ساختار های منفی با دریافت انرژی از انسان ( دزدی ) قوی می شوند وانسان را تسخیر می کنند  ولی ساختار های مثبت خودشان انرژی مورد نیاز خود را تامین می کنند مثل کنگره 

خلاصه سخنان استاد :

ساختار شامل اجزای مشترک می باشد که خواسته مشترک دارند ودر تمام هستی یافت می شود . مثل  اتم های تشکیل شده که دورهم جمع شده ویک هدف را دنبال می کنند.

نفس دارای خواسته می باشد که به دو دسته تقسیم میشوند:

1-خواسته های معقول

2-خواسته های نامعقول

که بیشتر خواسته های نفس اماره نامعقول  وافراطی است. تشخیص خواسته های نامعقول نفس را دانایی میگویند.

همه خواسته های نامعقول را براحتی نمی توان تشخیص داد بنابراین می بایستی دانایی را افزایش دهیم با مثلث دانایی که شامل آموزش ، تجربه ، تفکر است .

همیشه نیروهای منفی مقابل نیروهای مثبت قرار دارند که در انسان از طریق مثلث جهالت عمل می کنند که شامل   ترس  ، منیت ، نا امیدی است واجازه نمیدهد که دانایی بالا برود که ترس مقابل تفکر ومنیت مقابل آموزش ونا امیدی مقابل تجربه قرار دارد .

آیا ترس ناامیدی و ..... وجود دارد ؟ منشاء آن در کجا است ؟

بله وجود دارد و توهم نیست و موجودیت دارد که درصورپنهان قرار گرفته و دارای اجزاء می باشد . در واقع ساختار است که منشاء درونی دارد. بنابراین باید انسان شناخت کافی از ساختارهای منفی پیدا کند تا بتوانند با آنها مقابله کند .

6 قانون که بر ذرات نفس حاکم یا ساختارهای درون می باشد شامل :

1-ذرات همجنس همدیگر را جذب وغیر همجنس همدیگر را دفع می کنند وذرات جذب شده ایجاد ساختار میکند وبا توجه به خواسته قدرتمند میشود که دو هدف را دنبال میکنند

                                     1-بقا داشته باشند             2- گسترش پیدا کنند

2-ساختار ها بصورت شبکه ای با هم همکاری دارند همانند اینکه یکی از ساختارهای منفی را بخواهیم از بین ببریم بدلیل اینکه ساختار بعدی هم از بین خواهد رفت به کمک هم می ایند.

3-ساختارها دارای نظم وانظباط هستند وبرنامه ریزی دارند . مثل مافیا یا مثل هیتلر و نازی ها

4-ساختار های منفی با دریافت انرژی از انسان ( دزدی ) قوی می شوند وانسان را تسخیر می کنند  ولی ساختار های مثبت خودشان انرژی مورد نیاز خود را تامین می کنند مثل کنگره 

5- ساختارهای منفی همانند استثمارگران عمل میکنند  . توانایی های انسان را می ربایند  وحتی بعضی مواقع انسان را بیمار میکنند.

6-قانون زمان : اجزاء ساختار انسان سلول است که حداکثر عمر سلول بین 10 تا 11 ماه می باشد وکسانی که در اعتیاد زیاد تخریب داشتند ساختارهای منفی بسیار پیشرفت وقدرتمند شده ولی در 10الی 11ماه کاملاً سلول ها عوض میشوند.

    تهیه گزارش : مسافر حسین

 

 
طبقه بندی: گزارش جلسات لژیون،
[ یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 ] [ 01:34 ] [ مسافر حسین ]
درباره وبلاگ

دردورنج بشرازجهل نیست بلکه ازعلوم ودانشهای کشف نشده است.خوشبختانه امروز، اعتیاد درمان قطعی دارد.با روشDST و با دارویOT(شربت تریاک)، در کنگره60 اعتیاد درمان میشود. در پروسه زمانی درمان، سه پارامتر جسم ،روان و جهان بینی درطول یازده ماه به تعادل میرسد.این وبلاگ می کوشد دانش و تجربیات خود در این زمینه را،به روز ارائه کند.امید این است مفید واقع شود.
کانال تلگرام jamalic60@
-----------------------------------------
جای هرکس نیست اینجا آمدن ×
اختیاری نیست مارا آمدن ×
هر که راخواهد خدا دعوت کند ×
سایبانش ابر رحمت میکند ×
هر که آمد آبرویش میدهد ×
در پناه خویش جایش میدهد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :