تبلیغات
وب لژیون مسافر علی جمالی(رها)

وب لژیون مسافر علی جمالی(رها)
درمان قطعی اعتیاد به مواد مخدر(رایگان)

بنام قدرت مطلق الله

خلاصه گزارش لژیون یکشنبه مورخه 96/06/12

دستور جلسه: سی دی خدا ؟

همه مخلوقات خداوند عبد خدا هستند . عبد یعنی بنده . جمادات ، حیوانات و گیاهان چون کاری که خدا می خواهد انجام می دهند اما  انسان ؟؟؟؟


 وقتی گوش عزیز است گوشواره هم عزیز است . مثل اینکه بگوییم خدا را دوست داریم و بقیه را دوست نداریم و یا اینکه بگوییم در لژیون فقط راهنما را دوست دارم و بقیه را دوست ندارم این اشتباه است . اگر بخواهیم خدا رو دوست داشته باشیم باید تمام موجودات و آفریده های خدا را دوست داشته باشیم .  و یا چیزی را از خدا میخواهیم اگر آن چیز را داد می گوییم خدایا شکر و اگر نداد دیگر خدا را دوست نداریم . بستگی دارد انسان چه چیزی را بخواهد ؟؟؟ گاهی اوقات شیطان چیزی را به انسان می دهد پس باید شیطان پرست شویم ؟؟؟؟  یا بگوییم مقام یا ثروت یا شهرت را به ما بده هر کسی می خواهی باش . میخواهی شیطان باش یا خدا !!!! . ما باید ببینیم آن چیزی را که می خواهیم برای خودش می خواهیم یا برای خودمان . مثلا اگر خدا چیزی را به ما نداد بگوییم خدایا شکر این صلاح و مصلحت من بوده است که به من ندادی یا چیزی را که به ما می دهد خدا را شکر کنیم .

 همه مخلوقات خداوند عبد خدا هستند . عبد یعنی بنده . جمادات ، حیوانات و گیاهان چون کاری که خدا می خواهد انجام می دهند اما  انسان ؟؟؟؟

 

انسان می تواند عبد نباشد و کاری را که خدا می خواهد انجام ندهد . عبد یعنی بنده خوب خدا بودن اما انسان بدلیل اختیار می تواند بنده خوب یا غبد نباشد.  خداوند با اختیاری که به انسان داده از او میخواهد روی بند خودش باشد . یعنی ظلم نکند به طبیعت و هستی زیان نزند و خوبی کند و خوبی دیگران را بخواهد و مسئولیتی که خداوند به او داده انجام دهد . خداوند این را از انسان می خواهد .

 انسان باید تفکر کند و تفکر کردن بد نیست . البته تفکر کردن به چیزهایی که حال انسان را بد می کند و باعث غم و اندوه می شود درست نیست . چیز دیگری که هست خیلی از انسان ها منفی نگر هستند . 

 مثلا کنترل کردن رفت و آمد یا موبایل نزدیکان !!!!! چه کاری باید کرد که نیاز به چنین کاری نباشد ؟ باید درست عمل کنیم تا نیازی به این کارها نباشد .

تهیه گزارش: مسافر اسماعیل 

نگارنده : مسافر محسن

 

 
طبقه بندی: گزارش جلسات لژیون،
برچسب ها: درمان اعتیاد رهایی کنگره 60 خدا و انسان،
[ شنبه 18 شهریور 1396 ] [ 22:33 ] [ مسافر محسن ]
درباره وبلاگ

دردورنج بشرازجهل نیست بلکه ازعلوم ودانشهای کشف نشده است.خوشبختانه امروز، اعتیاد درمان قطعی دارد.با روشDST و با دارویOT(شربت تریاک)، در کنگره60 اعتیاد درمان میشود. در پروسه زمانی درمان، سه پارامتر جسم ،روان و جهان بینی درطول یازده ماه به تعادل میرسد.این وبلاگ می کوشد دانش و تجربیات خود در این زمینه را،به روز ارائه کند.امید این است مفید واقع شود.
کانال تلگرام jamalic60@
-----------------------------------------
جای هرکس نیست اینجا آمدن ×
اختیاری نیست مارا آمدن ×
هر که راخواهد خدا دعوت کند ×
سایبانش ابر رحمت میکند ×
هر که آمد آبرویش میدهد ×
در پناه خویش جایش میدهد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :