تبلیغات
وب لژیون مسافر علی جمالی(رها)

وب لژیون مسافر علی جمالی(رها)
درمان قطعی اعتیاد به مواد مخدر(رایگان)

بنام قدرت مطلق الله

خلاصه گزارش لژیون یکشنبه مورخه 96/06/19

دستور جلسه: سی دی رابطه یادگیری با معرکه گیری

در کنگره 60 معرکه گیری نقطه مقابل آموزش است . معرکه به این مفهوم که شخصی چند نفر را دور خودش جمع کند و یک سری اطلاعات رد و بدل  شود . که اگر در جهت منفی باشد مقابل آموزش و یاد گیری است ولی اگر در جهت مثبت باشد آن معرکه یا اطلاعاتی که رد و بدل می شود خودش آموزش است .

یادگیری یعنی فرا گرفتن ، دریافت کردن ، آموزش دیدن مانند آموزشی که در کنگره می گیریم و اجرا می کنیم .

معرکه گیری مانند پهلوانان که در قدیم زنجیر پاره می کردند یا مارگیری می کردند و یا مانند سیرک های امروزی . در قدیم به این نوع کارها   می گفتند معرکه گیری .

در کنگره 60 معرکه گیری نقطه مقابل آموزش است . معرکه به این مفهوم که شخصی چند نفر را دور خودش جمع کند و یک سری اطلاعات رد و بدل  شود . که اگر در جهت منفی باشد مقابل آموزش و یاد گیری است ولی اگر در جهت مثبت باشد آن معرکه یا اطلاعاتی که رد و بدل می شود خودش آموزش است .

در کنگره نیز ممکن است این معرکه گیری ها وجود داشته باشد و افرادی که در کنگره در معرکه های منفی قرار می گیرند از آموزش دور می شوند و از روی حسادت ، خودخواهی و حسهای منفی یک عده ای را با خود همراه می کنند و شروع می کنند به نق زدن و بهانه گرفتن و قضاوت دیگران . این یک علامت هشدار است . مواظب باشیم اگر شروع به نق زدن کردیم به حاشیه رفتیم که در نهایت به ضرر خودمان است  و به آن درمانی که مد نظر کنگره است نمی رسیم . ما به کنگره می آییم تا آموزش ببینیم آموزش درست و اصولی و مثبت و مواظب باشیم تا وارد حاشیه نشویم . اگر حرمت ها را زیر پا بگذاریم و نادیده بگیریم ناخودآگاه وارد حاشیه شده ایم و این به ضرر خودمان است و به درمان مطلوب نمی رسیم . اگر ارتباط مالی ، کاری و خانوادگی با افراد کنگره برقرار کنیم حرمت را نقض و وارد حاشیه شده ایم . از مصادیق معرکه گیری می توان به پچ پچ کردن ، غیبت کردن ، سرزنش کردن ، حسادت ، کینه و .. اشاره کرد .

اگر بنایی سالم باشد ولی افراد ساکن آن بنا ناسالم و نامتعادل باشند کم کم آن بنا رو به خرابی و نابودی می رود حال این بنا می تواند یک کشور ، یک شهر ، کارخانه یا حتی جسم انسان باشد . جسم انسان هم یک بنای سالمی است که خداوند این بنا را در اختیار ما قرار داده ولی ما با سوء مصرف مواد به آن تخریب وارد کرده ایم .

برای تخریب و ویرانی نیاز چندانی به آگاهی و دانایی نیست و به راحتی می توان یک بنای آباد را ویران کرد ولی هر بنای خراب و ویرانی درصورتی آباد می شود که ساکنین آگاه و دانا داشته باشد . اگر امروز کنگره 60 یک سیستم و بنای مستحکم و آباد است علتش این است که خدمت گذاران در این سیستم باید مراحل آموزشی زیادی را طی کنند و به آگاهی و دانایی نسبی برسند در غیر اینصورت همین بنای آباد را خرابش می کنند .

راه یا صراط مستقیم عریض است . این طور نیست که اگر من در صراط مستقیم رفتم برای دیگران جا نباشد . همه مخلوقات خداوند می توانند در این مسیر قرار بگیرند و حرکت کنند و این حرکت از زمین به آسمان و از این حیات به حیات های دیگر ادامه دار است .

محبت و عشق سرلوحه همه اوراق است بر اساس عقل و آگاهی نه خود شیدایی مستان . در وادی چهارده آمده است که آنچه باور است محبت است و آنچه نیست ظروف تهی است . مگر چشم انسان بسته باشد یعنی بصیرت نداشته باشد در واقع به عده ای  هر چه محبت کنیم فایده ای ندارد ، نباید دلگیر شویم . 

انسان بی تفکر می دانید که جزء چهارپایان است . این چقدر بد است که با مصرف مواد تفکر را از خودمان گرفتیم ؟؟؟؟

 اگر کسی به سوی ما دست دراز نکرد ما به اختیار خود نمی توانیم به او کمک کنیم تا کسی خودش نخواهد هیچ کس نمی تواند برای او کاری انجام دهد و کمکی به او بکند .

تهیه گزارش: مسافر اسماعیل

 نگارنده : مسافر محسن 
طبقه بندی: گزارش جلسات لژیون،
برچسب ها: درمان رهایی کنگره 60،
[ جمعه 24 شهریور 1396 ] [ 21:13 ] [ مسافر محسن ]
درباره وبلاگ

دردورنج بشرازجهل نیست بلکه ازعلوم ودانشهای کشف نشده است.خوشبختانه امروز، اعتیاد درمان قطعی دارد.با روشDST و با دارویOT(شربت تریاک)، در کنگره60 اعتیاد درمان میشود. در پروسه زمانی درمان، سه پارامتر جسم ،روان و جهان بینی درطول یازده ماه به تعادل میرسد.این وبلاگ می کوشد دانش و تجربیات خود در این زمینه را،به روز ارائه کند.امید این است مفید واقع شود.
کانال تلگرام jamalic60@
-----------------------------------------
جای هرکس نیست اینجا آمدن ×
اختیاری نیست مارا آمدن ×
هر که راخواهد خدا دعوت کند ×
سایبانش ابر رحمت میکند ×
هر که آمد آبرویش میدهد ×
در پناه خویش جایش میدهد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :