تبلیغات
وب لژیون مسافر علی جمالی(رها)

وب لژیون مسافر علی جمالی(رها)
درمان قطعی اعتیاد به مواد مخدر(رایگان)

  به نام قدرت مطلق الله

گزارش سه شنبه مورخ 1396/07/11

دستور جلسه:خلق وخو

اکثرافراد مصرف کننده عجول،افسرده وازجمع فراری هستند این همان خلق وخواست.

  خلاصه سخنان استاد:

اکثرافراد مصرف کننده عجول،افسرده وازجمع فراری هستند این همان خلق وخواست.اکنون که وارد کنگره شده ایم باید درکارهای جمعی مثل ورزشهای تیمی شرکت کنیم تا با صحبت کردن ومراوده با اشخاص مختلف کم کم خلق وخویمان درست شود.

باید درجلسات عمومی مشارکت کنیم تا حالت تکراری به خود نگیرد.انسان فراموشکار است و با تکرار موضوعات وطی کردن زمان لازم اموزشها ملکه ذهن می شود ومی توان به انهاعمل کرد ودر زندگی به کار بست.

 وقتی انسان می خواهد چیزی کسب کند و آموزش ببیند، باید تکرار کند .اکثرچیزها اکتسابی به دست می ایند. بسیاری از افراد مادی گرا با اینکه افراد مشهور و موفقی هم هستند به مرور زمان و درمیان سالی دچار افسردگی میشوند و زندگی برایشان تکراری می شود. این به جهان بینی فرد بستگی دارد. چون هدف خود را در زندگی گم کرده و دچار روزمرگی شده و به دنبال یک چیز فوق العاده غیر معمول و یا یک اتفاق منحصر به فرد می گردد و نمی تواند از زندگی لذت ببرد. تفاوت در دیدگاه است می شود از داشته هایمان خوشحال باشیم واز لحظات زندگی لذت ببریم . خداوند لذتهای مشروع بسیاری افریده است.

نکته:تکرار بد نیست . چون دایما رو به پیشرفت هستیم و تغییر رو به جلو است . مبنای هستی تکرار است مثل شب و روز.

ما لحظه به لحظه در حال اموزش هستیم تا به تکامل برسیم . قدردانی و سپاسگزاری برای این است که تغیرات را ببینیم که براثر همین تکرار و پارامتر زمان بوجود امده اند.

خلق و خو همان روان است و مثلث درمان که همان جسم،روان و جهانبینی است . شخص مصرف کننده باید در هر سه ضلع این مثلث بر تعادل برسد تا به درمان برسد .به این صورت که:

در قسمت جسم سیستم شبه افیونی دچار تخریب شده و با متد (دی اس تی) و شربت (OT)و طی زمان کافی درست می شود . در جهانبینی، باید دیدگاه عوض شود  و روان را یک طرف جسم و یک طرف  جهانبینی  می سازد.یعنی باید جسم و جهانبینی درست شود تا روان یا همان خلق و خو درست شود.

اعتیاد:ازدواج انسان با مواد مخدر است. برای درمان لازم است که : هم اثرات مواد مخدر را بشناسیم و هم راجع به انسان شناخت پیدا کنیم تا خودمان را نشناسیم نمی توانیم درمان شویم. 

در بیرون از کنگره تعریف مناسبی برای روان ندارند . در کنگره روان همان خلق و خو است. روان جزو صور پنهان است. و تحت تاثیر جسم و جهانبینی است. در قسمت جسم مثلا سرما خوردگی را نمی توان با مراجعه به روان پزشک درمان کرد بلکه با داروی مناسب میتوان درمان شد.در اعتیاد مشکل الزاما روانی نیست در واقع سیستم Xتخریب شده و همینطور شخص دچار ناامیدی و تفکر منفی شده است .  از تعادل خارج شدن این دو یعنی جسم و جهانبینی باعث می شود که روان یا خلق و خو خراب شود و از تعادل خارج کی شود. 

جسم نیاز به دارو دارد و جهان نبینی نیاز به اموزش و هر دو تکرار و پارامتر زمان را لازم دارند تا به تعادل برسند .

تهیه گزارش: مسافر محسن ن

طبقه بندی: گزارش جلسات لژیون،
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد روان،
[ دوشنبه 17 مهر 1396 ] [ 02:04 ] [ مسافر محسن 2 ]
درباره وبلاگ

دردورنج بشرازجهل نیست بلکه ازعلوم ودانشهای کشف نشده است.خوشبختانه امروز، اعتیاد درمان قطعی دارد.با روشDST و با دارویOT(شربت تریاک)، در کنگره60 اعتیاد درمان میشود. در پروسه زمانی درمان، سه پارامتر جسم ،روان و جهان بینی درطول یازده ماه به تعادل میرسد.این وبلاگ می کوشد دانش و تجربیات خود در این زمینه را،به روز ارائه کند.امید این است مفید واقع شود.
کانال تلگرام jamalic60@
-----------------------------------------
جای هرکس نیست اینجا آمدن ×
اختیاری نیست مارا آمدن ×
هر که راخواهد خدا دعوت کند ×
سایبانش ابر رحمت میکند ×
هر که آمد آبرویش میدهد ×
در پناه خویش جایش میدهد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :