وب لژیون مسافر علی جمالی(رها)
درمان قطعی اعتیاد به مواد مخدر(رایگان)
به نام قدرت مطلق الله
سه شنبه 10  آبان ماه 1396 دهمین جلسه از دور چهاردهم از سری کارگاههای آموزشی و خصوصی کنگره 60 شعبه شیخ بهایی اصفهان به نگهبانی مسافر مهدی و استادی مسافر ولی  و دبیری مسافر هومن با دستور جلسه: وادی دوم و تاثیر آن روی من ، راس ساعت 17 آغاز به کار کرد.


 در نا امیدی مطلق به سر میبردم که با کنگره آشنا شدم.

 در نا امیدی مطلق به سر میبردم که با کنگره آشنا شدم.

اگر بخواهم در مورد تجربه شخصی خودم در گذشته در مورد اعتیاد خودم  بگویم ، باید بگویم من کارهای زیادی برای نجات از اعتیاد انجام دادم. به گروه های مختلف وارد شدم، به پزشک مراجعه کردم اما حال من بهبود که پیدا نکرد خیلی هم بدتر از دوران مصرفم شدم .قرص ها و داروهای سنگینی استفاده کردم و نتیجه نگرفتم.تا زمانی که حتی به خودکشی هم فکر کردم و در ذهن خودم برای رهایی از اعتیاد فقط راه خودکشی را میدیدم. هدف خودم را از زندگی گم کرده بودم  و در نا امیدی مطلق به سر میبردم.
تا زمانی که با کنگره آشنا شدم و وارد کنگره شدم و آموزش هایی گرفتم و متوجه شدم که نه تنها من بلکه هیچ موجودی جهت بیهودگی پا به حیات نگذاشته است.


در کنگره فهمیدم که برای رهایی از اعتیاد باید با اعتیاد وارد جنگی نرم شد. و منظور  از جنگ نرم جنگی بود که به آرامی و آهسته آهسته با صبر و شکیبایی باید انجام میدادم. به صورت پله پله از ضد ارزش ها دوری کردم و به شکر خدا خودم را در مسیر مد نظر کنگره قرار دادم. امیدوارم همه افراد به زودی هدف اصلی خودشان را در زندگی پیدا کنند و به آن هدف روز به روز نزدیک شوند.


خدمتگزاران 


منبع وب شیخ بهایی
لژیون خدمتگزار لژیون چهارم طبقه بندی: گزارش کارگاههای اموزشی،
[ چهارشنبه 10 آبان 1396 ] [ 17:34 ] [ راهنمای لژیون علی جمالی ]
درباره وبلاگ

دردورنج بشرازجهل نیست بلکه ازعلوم ودانشهای کشف نشده است.خوشبختانه امروز، اعتیاد درمان قطعی دارد.با روشDST و با دارویOT(شربت تریاک)، در کنگره60 اعتیاد درمان میشود. در پروسه زمانی درمان، سه پارامتر جسم ،روان و جهان بینی درطول یازده ماه به تعادل میرسد.این وبلاگ می کوشد دانش و تجربیات خود در این زمینه را،به روز ارائه کند.امید این است مفید واقع شود.
کانال تلگرام jamalic60@
-----------------------------------------
جای هرکس نیست اینجا آمدن ×
اختیاری نیست مارا آمدن ×
هر که راخواهد خدا دعوت کند ×
سایبانش ابر رحمت میکند ×
هر که آمد آبرویش میدهد ×
در پناه خویش جایش میدهد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :