وب لژیون مسافر علی جمالی(رها)
درمان قطعی اعتیاد به مواد مخدر(رایگان)

((بنام قدرت مطلق الله))

خلاصه عملکرد لژیون یکشنبه مورخ 1396/08/28

با عنوان خواسته درون
خواسته ی درون چیست و چه نشانه هایی دارد تا بتوانیم در جهتش حرکت کنیم ؟

خلاصه سخنان استاد :

هستی و هر موجودی که در هستی وجود دارد بر مبنای تعادل آفریده شده است و اگر به طرف افراط و تفریط رفت این قانون شیطان است و خداوند طوری عمل می کند که این هستی همواره به تعادل خودش برگردد .

ما قبل از این که به هستی پا بگذاریم در نیستی بودیم یعنی جهانی دیگر هست ولی ما نمی بینیم مثال این که مردگان ما هستند ولی ما آنها را نمی بینیم وقتی ما می خواهیم به این جریان هستی پا بگذاریم دو شرط دارد یکی خواسته خود ماست و یکی فرمان الهی .

همه موج.دات اعم از جماد نبات و حیوان ، خداوند به او یک خواسته می دهد . در واقع  برای بقیه ی موجودات خداوند خواسته را برایش تعریف کرده مثلاً کوه ، حیوان و یا گیاه بر اساس خواسته ای که خداوند تعریف کرده به زمین می آیند و آن خواسته را انجام می دهد. اما وقتی به انسان می رسد چون انسان اختیار دارد می تواند بر خلاف خواسته ی درون حرکت کند مثل اعتیاد یا هر تاریکی دیگر.

خواسته ی درون چیست و چه نشانه هایی دارد تا بتوانیم در جهتش حرکت کنیم ؟

ابتدای سی دی در مورد تعادل صحبت می کند  : درمان فوقِ ترک است و تعادل فوقِ درمان .

یک ترک داریم که فرد ، قطعِ مواد می کند که شاید از چند نفر ، یک نفر جواب دست و پا شکسته ای بدهد در مرحله ی بالاتر می شود درمان ، زیرا اعتیاد بیماری است که درمان آن فعلاً با روش DST امکان پذیر است .

همه ی دنیا می گوید اعتیاد درمان ندارد اما کنگره می گوید درمان می شود و سپس به تعادل نزدیک می شود .  و یادش می رود که مصرف کننده بوده است .

تعادل یعنی عدالت یعنی من اگر در سفر اول هستم اگر مصرف کننده مواد هستم به عدالت مصرف کننده شده ام و تعادل هستی ایجاب می کند که مصرف کننده معتاد بشود حرکت می کند تا به درمان برسد و بعد از درمان اعتیاد در سفر دوم می آید و در مسیر تعادل حرکت می کند . در هر شرایطی تعادل را باید حفظ کنیم . در سفرِ اول ، او تی مصرف کردی که متعادلی . وقتی در شرایط سخت قرار گرفتی باید بتوانی تعادل خود را حفظ کنی . ما می خواهیم به طرف آن نقطه حرکت کنیم و بعد از آن نقطه حرکت کنیم به طرف تعالی ، یعنی تکامل پیدا می کنیم .پس ابتدا تعادل بعد تعالی

 بهشت و جهنم جاری و ساری است فردی که اعتیاد دارد و خانواده خود را از دست داده و هزار و یک مشکل برای خود درست کرده است در جهنم زندگی می کند و فردی که به رهایی و تعادل رسیده و آن لحظه ای که به حال خوش می رسد ، دنیا برای او بهشت می شود .

در فیزیک می گوید هستی بر مبنای موج و ذره است . ذره ماده است و موج صور پنهان هستی است . پس جسم هم جزء ماده است . هستی از این دو تاثیر می گیرد و سیستم ایکس هم همینگونه است یعنی ما با اعتیاد سیستم ایکس را خراب کرده ایم . ما نه تنها نیازمندیم سیستم ایکس را با دارو راه اندازی کنیم بلکه باید با جهان بینی و افکار درست آنرا به تعادل برسانیم تا حال خوش داشته باشیم . چون اگر تولید سیستم ایکس پایین بیاید حال ما بد است و خماریم . یک انسان معمولی خماری را نمی فهمد .

ما باید در سفر دوم با افکار درست ، تغذیه مناسب ، ورزش و روزه و نماز ، انرژی خود را بالا ببریم . در ماه رمضان با روزه گرفتن و نماز خواندن سیستم ایکس بازسازی می شود. کسانی که کینه از دلشان پاک می شود وارد بهشت می شوند و کسانی که کینه در دل دارند در جهنم هستند و کسانی که تزکیه می کنند کسانی هستند که گویی در جاده حرکت می کنند و گاردریل نمی گذارد از جاده منحرف شوند و معنی هدایت خداوند همین است و خداوند او را هدایت می کند و گمراهان کسانی هستند که گویی در بیابان حرکت می کنند و از هر طرفی بروند متوجه نمی شوند.

تهیه گزارش : مسافر اسماعیل

نگارش : مسافر محمدجعفر
طبقه بندی: گزارش جلسات لژیون،
[ شنبه 4 آذر 1396 ] [ 16:08 ] [ مسافر محمدجعفر ]
درباره وبلاگ

دردورنج بشرازجهل نیست بلکه ازعلوم ودانشهای کشف نشده است.خوشبختانه امروز، اعتیاد درمان قطعی دارد.با روشDST و با دارویOT(شربت تریاک)، در کنگره60 اعتیاد درمان میشود. در پروسه زمانی درمان، سه پارامتر جسم ،روان و جهان بینی درطول یازده ماه به تعادل میرسد.این وبلاگ می کوشد دانش و تجربیات خود در این زمینه را،به روز ارائه کند.امید این است مفید واقع شود.
کانال تلگرام jamalic60@
-----------------------------------------
جای هرکس نیست اینجا آمدن ×
اختیاری نیست مارا آمدن ×
هر که راخواهد خدا دعوت کند ×
سایبانش ابر رحمت میکند ×
هر که آمد آبرویش میدهد ×
در پناه خویش جایش میدهد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :