وب لژیون مسافر علی جمالی(رها)
درمان قطعی اعتیاد به مواد مخدر(رایگان)

((بنام قدرت مطلق الله))

خلاصه عملکرد لژیون یكشنبه مورخ 1396/09/05

با عنوان سی دی مروارید

اگر محبت كنیم همان  را دریافت می كنیم و اگر محبت نكنیم چیزی برداشت نمی كنیم.

خلاصه سخنان استاد :

یكی از قوانین نظام هستی اینست كه هر چیزی بكاریم همان را برداشت می كنیم . یك مثال  قدیمی هست که میگوید تا زیر تابوت كسی را نگیری كسی زیر تابوت ما را نمی گیرد. اگر محبت كنیم همان  را دریافت می كنیم و اگر محبت نكنیم چیزی برداشت نمی كنیم.

حكایت لك لك و روباه همین نکته را بیان می کند :  روباه مكار یك روز لك لك را دعوت می كند و درظرف پهن غذا می ریزد و چون لك لك نوك درازی دارد نمی توانسته غذا بخورد وگرسنه ماند بعد یك روز لك لك روباه را دعوت كرد و در كوزه ای غذا ریخت كه فقط خود بتواند بخورد واین بار روباه نتوانست غذا بخورد وتلافی كرد. پس  از هر دست می دهی از آن دست می گیری.

خداوند می فرماید كه هیچ چیزی بدون تلاش وكوشش نصیب مان نمی شود. بهشت را با بها به انسان می دهند و نه به بهانه . می خواهید به بهشت بروید باید بها بدهید و از جذابیت ضد ارزشها و از لذت های زود گذر بگذریم.

پیام: امید فراوان داریم به جهت باز شدن كامل گره ها وآغاز عمل سالم و گروهی كه نتیجه آن به امید پروردگار بی نظیر خواهد شد.

زمانی كه گره ها باز می شود در زندگی ویا در درمان اعتیاد، آغازی می شود كه عمل سالم انجام می دهیم واین عمل برای سفر اولی ها خیلی سخت می باشد ولی غیر ممكن نیست وكار و عمل سالم نتیجه مثبت می باشد . در زمانی كه درمان می شویم متوجه عمل سالم می شویم و با عمل سالم در زندگی می توانیم پیشرفت داشته باشیم مبحث بعدی در مورد دعا می باشد كه 4 نکته را باید در نظر بگیریم:

 1 هر جوری راحت هستید با خدای خود راز ونیاز كنید.

 2 برای آن خواسته یا دعا تلاش وكوشش كنیم

3 خواسته یا دعا باید عقلانی ومنطقی باشد كه اجابت شود

4 تجسم كنیم آن خواسته یا هدف را و به آن ایمان داشته باشیم و باور كنیم.

نکته : می بایستی  كار خیر وخدمتی انجام دهیم تا مردم در حق ما دعا كنند. می گویند: اگر مردم در حق ما دعا كردن مستجاب می شود این در صورتیست که ما کار خیر انجام دهیم .

پیام:می دانیم كه بعضی اوقات قبول بسیاری از مسائل به جهت اینكه فكر بر این بوده كه درست بوده وحال اینطور نبوده مانند آن كه انسان به تصور لوء لوء یا مروارید وارد بحر یا اقیانوس شود اما با كمال تاسف كف بحر واقیانوس پراز حیوانات خوف ناك باشد .

منظور این پیام: كاری را انجام می دهیم و فكر می كنیم درست بوده ولی بعد می بینیم كه كار ما اشتباه بوده و مانند دو دوست كه در كناررودخانه بودن یكی خیك پنیری را دید وتا نزدیك شد وخواست او را بردارد متوجه خرس شد وخرس او را شكار كرد.

پیام: در ادامه تمام حیات ها یك نفر بایستی پیدا بشود كه ارابه یا دهانه اسب را بخواهد و به میل خود به هرسو بچرخاند اما انسان همانند كافرانی هست كه بظاهر خود را مسلمان می پندارد .

خیلی مواقع افسار انسانها می افتد دست كسانی كه به ظاهر درست کردارند اما  در ادامه میبینیم كه در ظاهر مسلمان و در باطن كافر هستند .

تهیه گزارش : مسافر حسین


طبقه بندی: گزارش جلسات لژیون،
[ شنبه 11 آذر 1396 ] [ 08:59 ] [ مسافر محمدجعفر ]
درباره وبلاگ

دردورنج بشرازجهل نیست بلکه ازعلوم ودانشهای کشف نشده است.خوشبختانه امروز، اعتیاد درمان قطعی دارد.با روشDST و با دارویOT(شربت تریاک)، در کنگره60 اعتیاد درمان میشود. در پروسه زمانی درمان، سه پارامتر جسم ،روان و جهان بینی درطول یازده ماه به تعادل میرسد.این وبلاگ می کوشد دانش و تجربیات خود در این زمینه را،به روز ارائه کند.امید این است مفید واقع شود.
کانال تلگرام jamalic60@
-----------------------------------------
جای هرکس نیست اینجا آمدن ×
اختیاری نیست مارا آمدن ×
هر که راخواهد خدا دعوت کند ×
سایبانش ابر رحمت میکند ×
هر که آمد آبرویش میدهد ×
در پناه خویش جایش میدهد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :