تبلیغات
وب لژیون مسافر علی جمالی(رها)

وب لژیون مسافر علی جمالی(رها)
درمان قطعی اعتیاد به مواد مخدر(رایگان)

((بنام قدرت مطلق الله))

خلاصه عملکرد لژیون یکشنبه 1396/10/17 

با عنوان سی دی  پاداش

خویش که نفس می شود به اضافه تن که جسم است باید به آن توجه داشته باشیم و از ضدارزشها به نور حرکت کنیم.


شاید این روزها روزنه ای باشد برای یافتن جهان درون و بیرون، انشاالله اینطور بشود اکنون می گویم که پیام برای کسانی که به دنیای تازه قدم نهادن و به خویش خویشتن توجه می نمایند بر شما واجب وضروری است که از سخن به نقطه عمل حرکت کنید و به زمین وسماء توجه کنید با اندیشه ژرف خود و به رحمت ماوراء ایمان راسخ داشته باشد و بدانید دست شما پاداش همیاری شما را خواهد داد . پس بذر نیکو بکار و یا تخم ودانه با ارزش .هم قوت کافی وهم سایه بانهایتان برافراشته خواهد بود پس آن کنید که فرمان است ،شما پیام را بدهید آنانی که قطره ای نیکو زمین شان را آبیاری کرده باشد بی شک به سمت او باز خواهند گشت این مطلب وعده ای است که بار ها انجام پذیرفته ونیازی به تفکر ندارد .

خلاصه سخنان استاد :

در اول، کنگره رژیم غذایی پیشنهاد نمی کند و توصیه به استفاده از غذاهای سالم وتازه می کند . بدن احتیاج به غذاهای سالم دارد تا مشکلی برایش پیش نیاید . علت اکثر بیماری ها تغذیه نا سالم می باشد .

 خداوند به ما لطف کرده و راه کنگره را برای ما نمایان کرده و با آموزش ها وجهان بینی کنگره در رابطه با شناخت انسان ،خداوند ،جهان هستی به ما کمک می کند تا در بهترین حالت زندگی کنیم . برای ورود به دنیای تازه و نو باید به خویشتن خویش توجه کنیم که چند برداشت می شود.

1-خویش یعنی نفس که در فرنگ به آن سلف می گویند باید توجه داشته باشیم و آنرا  ارتقاء دهیم نفسی که دنبال غرایض حیوانی ،جنسی،راه میانبرها وغیره می باشد را باید تربیت کنیم وبرسانیم  به نفس لوامه ودرآخر به نفس مطمئنه وبه مراتب  بالاتری برسیم .

2-برداشت دیگر : خویشتن : خویش که نفس می شود به اضافه تن که جسم است باید به آن توجه داشته باشیم و از ضدارزشها به نور حرکت کنیم.

3-برداشت دیگر خویش و قوم می شود که همان خانواده واطرافیان ما هستندکه باید رسیدگی و اهمیت بدهیم.

4-برداشت دیگر می شود روح که به نگاهی دیگر انسان موجودی مرکب می باشد که نفس با دو مشاور و ملک خوب و بد هستند. اینجا مراد توجه به القائات روح .


در ادامه اشاره شده به 3 دنیایی که در آن زندگی می کنیم .

1-دنیای بیداری :همان دنیایی است که سلسه وار و مستعمردر آن زندگی می کنیم .

2-دنیای خواب : همانند دنیای بیداری که تمام احساسات در بیداری را داریم و تمثیلی است از دنیا های دیگر

3-دنیای ذهن : هرکدام از ما جهان ذهنی خودمان را داریم وذهن بسیار برای ما کاربرد دارد وقوی می باشد و ابزاری است برای تفکر کردن .خلاصه مجموعه ای از تصاویر واصوات وقایع و رخداد ها می باشد وجزء صور پنهان است .ذهن مانند سیاه چاله است و همه چیز را می بلعد.

زمانی که بخواهیم به دنیای تازه بیایم باید این سه دنیا تغییر کند . اول باید دنیای ذهنی تغییرکند همان تفکر و اندیشه.  زمانی که تغییر کرد خود به خود در جهان بیداری هم تغییر ایجاد میشود و بعد هم در جهان خواب

برای تغییر نیازمندیم دانائی معرفت و شناخت خود را بالا ببریم .  با آموزش ،تجربه ،تفکر و یکدفعه نمی شود تغییر کرد به تدریج عوض می شود با تغییر تبدیل و ترخیص

با زیبا صحبت کردن به نتیجه ای نمی رسیم بلکه باید عمل کنیم  .

کمی ژرف نگر باشیم و به آسمان و زمین و جهان هستی نگاه کنیم که چه نظم و علمی دارد و بیهوده به وجود نیامده.

ما باید ایمان بیاوریم و درک کنیم وعده خداوند محقق می شود . تا حرکت نکنیم به رهایی و پاداش نمیرسیم همان گونه که با کاشت دانه و بذرگندم و محصول برداشت می کنیم. 

بنابراین برای ورود به دنیای تازه باید به ارتقاء نفس ، سلامت جسم ، خانواده توجه کنیم و با بالا بدن دانایی و حرکت در مسی ارزشها کم کم تغییر کنیم و تبدیل شویم و بالاخره ترخیص گردیم تا دنیایمان عوض شود آنگاه دنیای ذهن ، جواب بیداری و مادی عوض می شود حتی دنیای خواب هم عوض می شود.

                                                                                                                    تهیه گزارش : مسافر حسین

 

 

 
طبقه بندی: گزارش جلسات لژیون،
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد پاداش،
[ شنبه 23 دی 1396 ] [ 09:44 ] [ مسافر حسین ]
درباره وبلاگ

دردورنج بشرازجهل نیست بلکه ازعلوم ودانشهای کشف نشده است.خوشبختانه امروز، اعتیاد درمان قطعی دارد.با روشDST و با دارویOT(شربت تریاک)، در کنگره60 اعتیاد درمان میشود. در پروسه زمانی درمان، سه پارامتر جسم ،روان و جهان بینی درطول یازده ماه به تعادل میرسد.این وبلاگ می کوشد دانش و تجربیات خود در این زمینه را،به روز ارائه کند.امید این است مفید واقع شود.
کانال تلگرام jamalic60@
-----------------------------------------
جای هرکس نیست اینجا آمدن ×
اختیاری نیست مارا آمدن ×
هر که راخواهد خدا دعوت کند ×
سایبانش ابر رحمت میکند ×
هر که آمد آبرویش میدهد ×
در پناه خویش جایش میدهد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :