وب لژیون مسافر علی جمالی(رها)
درمان قطعی اعتیاد به مواد مخدر(رایگان)
در کانال تلگرام با ما همراه باشید
https://telegram.me/jamalic60

شاگرد: خود می‌دانید پروش انسانی که بخواهد در مسیر ارزش‌ها و یا به قول ما در راه درست و صراط مستقیم حرکت کند بسیار سخت است و در این مسیر فراز و نشیب‌های فراوانی وجود دارد و گاهی اوقات من را سخت  ناراحت می‌کند ولی من تصور می‌کنم اکثر مشکلات بشر به خاطر جهل و ناآگاهی او است و کمتر کسی است که حرف درست و صحیح بزند و البته اول هم خودش اجرا کند، به‌هرحال از شما به خاطر اینکه من را در این مهم یاری دادید سپاسگزاری می‌نماییم.

استاد:ما هم سپاسگزاری می‌نماییم؛ بله باید برای آگاه کردن انسان‌ها همیشه سخن خوب، تازه و درست گفت و همین‌طور در جریان با عمل، که البته شما این کار را انجام می‌دهید، بایستی همین‌گونه باشد در تمامی کره زمین این مشکل است. بعضی‌اوقات برای الهام  با شخصی مواجه می‌شویم دقیقاً وقتی می‌خواهد به او القا بنماید نیروی دیگری، یا یک محرک، یا نوشیدنی، یا داروی مخصوص او را احاطه نموده با او حرف، پیام یا الهام را به‌خوبی دریافت نمی‌کند.این در همه مکان‌ها وجود دارد.و شما هیچ از این موضوع‌ها ناراحت نشوید اگر این تلاش‌ها وقت ارزش خود را از دست می‌داد .

ما منتظر کتاب دیگر شما هستیم و با شروع سال جدید.برای شما هم مبارک میگوییم ما به یک مهمانی دعوت شدیم البته نمی‌دانیم از ما چه طور پذیرایی می‌کنند قاضی می‌گوید قضاوت حق در مکان‌های ناحق پایدار نمی‌ماند.
طبقه بندی: متن یا خلاصه سی دی های اموزشی،
[ دوشنبه 25 دی 1396 ] [ 13:30 ] [ راهنمای لژیون علی جمالی ]
درباره وبلاگ

دردورنج بشرازجهل نیست بلکه ازعلوم ودانشهای کشف نشده است.خوشبختانه امروز، اعتیاد درمان قطعی دارد.با روشDST و با دارویOT(شربت تریاک)، در کنگره60 اعتیاد درمان میشود. در پروسه زمانی درمان، سه پارامتر جسم ،روان و جهان بینی درطول یازده ماه به تعادل میرسد.این وبلاگ می کوشد دانش و تجربیات خود در این زمینه را،به روز ارائه کند.امید این است مفید واقع شود.
کانال تلگرام jamalic60@
-----------------------------------------
جای هرکس نیست اینجا آمدن ×
اختیاری نیست مارا آمدن ×
هر که راخواهد خدا دعوت کند ×
سایبانش ابر رحمت میکند ×
هر که آمد آبرویش میدهد ×
در پناه خویش جایش میدهد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :