تبلیغات
وب لژیون مسافر علی جمالی(رها)

وب لژیون مسافر علی جمالی(رها)
درمان قطعی اعتیاد به مواد مخدر(رایگان)
در کانال تلگرام با ما همراه باشید
https://telegram.me/jamalic60


پیام: حس مربوط به ساختمان جسمی بدن در حال، حاضر است یعنی زمانی که جسم و روح باهم باشند. پنج حس دیگر بااندام‌های نام‌برده شده یعنی هفت پیکره که این پیکره‌ها با پنج حس در ارتباط می‌باشند؛ که هر دو قسمت قابل‌لمس نیست اما قابل حس از نوع خودش می‌باشد که با عالم بیرون و... که می‌دانید در ارتباط جاری هستند. بازهم تکرار می‌کنم که این برای شناخت خود ماست، اگر می‌خواهید خدا را بشناسید اول باید خودمان را بشناسیم.

ولی بهتر است بازهم توضیح بدهید شما حس بینایی را وسیله در اختیاردارید تا توسط آن ببینید یک حس بینایی در جسمیت داریم یک حس بینایی در قسمت پنهان داریم. در حس بیرونی وسیلهٔ قابل دید ندارید آیا متوجه می‌شوید؟

استادمانند دیدن تصویر بدون چشم موقع خواب وقتی چشم‌های ما بسته است ما تصاویر را با چه می‌بینیم؟ یا دیدن خویش دیگر در عالم دیگر، به نظر می‌آید که شما خواب هستید. گیرنده شما کاملاً خاموش است اما تصاویر ضبط می‌گردد ولی شما نمی‌دانید با کدام وسیله این‌ها ضبط‌شده‌اند؟ چون هیچ وسیله‌ای که بتواند نشان بدهد که شما به توسط آن دیده‌اید در عمل در کار گرفتن تصویر نبوده و آن‌ها را اگر هم بوده شما نمی‌توانید رؤیت کنید فقط چشم به‌ظاهر بی‌حرکت شما بااندام‌های دیگر می‌توانسته سیر نماید.
طبقه بندی: متن یا خلاصه سی دی های اموزشی،
[ چهارشنبه 11 بهمن 1396 ] [ 17:21 ] [ راهنمای لژیون علی جمالی ]
درباره وبلاگ

دردورنج بشرازجهل نیست بلکه ازعلوم ودانشهای کشف نشده است.خوشبختانه امروز، اعتیاد درمان قطعی دارد.با روشDST و با دارویOT(شربت تریاک)، در کنگره60 اعتیاد درمان میشود. در پروسه زمانی درمان، سه پارامتر جسم ،روان و جهان بینی درطول یازده ماه به تعادل میرسد.این وبلاگ می کوشد دانش و تجربیات خود در این زمینه را،به روز ارائه کند.امید این است مفید واقع شود.
کانال تلگرام jamalic60@
-----------------------------------------
جای هرکس نیست اینجا آمدن ×
اختیاری نیست مارا آمدن ×
هر که راخواهد خدا دعوت کند ×
سایبانش ابر رحمت میکند ×
هر که آمد آبرویش میدهد ×
در پناه خویش جایش میدهد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :