وب لژیون مسافر علی جمالی(رها)
درمان قطعی اعتیاد به مواد مخدر(رایگان)

((بنام قدرت مطلق الله))

خلاصه عملکرد لژیون یکشنبه  1396/11/29 

با عنوان: موج وذره


 

 هدف ما راه اندازی وباسازی سیستم ایکس می باشد که در اثر استفاده از مواد مخدر تخریب شده. این سیستم  تحت تاثیر دو عامل  ذره وموج می باشد

 

خلاصه سخنان استاد :

هستی بر دومحور استوار است 1-موج 2-ذره

موج همان امواج می باشد که قابل مشاهده نیست . اگر امواج نبود ارتباط بین اجزاء هستی قطع می شد . امواج جزء صور پنهان می باشد.

اما ذره یعنی هر جزء از اجزاء هستی که می تواند جماد نبات حیوان یا انسان باشد. جز یا خاصیت ذره ای همان صور آشکار می باشد

هدف ما راه اندازی وباسازی سیستم ایکس می باشد که در اثر استفاده از مواد مخدر تخریب شده. این سیستم  تحت تاثیر دو عامل  ذره وموج می باشد. که ذره یا ماده از طریق مواد مخدر یا تغذیه افراطی این سیستم دچار تخریب می شود. از طریق امواج هم همانند حس های خراب تفکرات منفی یا مبتنی بر تنها بودن ،ترس وجهانبینی در حال جنگ با بیرون یا آینده را سیاه وتاریک دیدن می باشد.

جسم با داروی او تی درمان میشود که ذره میشود وموج روان وجهانبینی با آموزش ها در کنگره تغییر می کند و درست می شود ولی اگر ارتباطات درست نشود  ذره را تخریب میکند.

در درمان لژیون ها بسیار موثر ومهم هستند ومانند ژنراتورها می باشند واگر لژیون ها نباشند کسی به درمان نمی رسد .اما اینطور نباید تصور شود که کارگاه آموزشی مهم نیست . بعضی ها فکر میکنند مطالب تکراری است وآنقدر گوش داده ایم که حفظ شده ایم. مطالب در اثر تکرار ملکه ذهن می شود .  در کارگاه آموزشی حالت ذره ای و استقلال شخصیتی با مشارکت وخدمت واعلام سفر  شکل می گیرد وتقویت می شود  .

در لژیون چون همدیگر را میشناسند وارتباط ها نزدیک میباشد و راحت تر صحبت می کنیم و راحت ارتباط برقرار می کینم حالت موجی را تقویت میکند که هر دو مکمل همدیگر هستند.پس هم لژیون و هم کارگاه آموزشی مهم است. 

بعضی از مسافران وابسته به راهنمای خود هستند واگر راهنما حضور نداشته باشد هیچ کاری انجام نمی دهند وحالت ذره ای آنها رشد نکرده مانند قرون وسطی که بزرگان برای همه  تصمیم می گرفتند یا پدر مادر برای فرزند خود همسر انتخاب می کردند وکسی قدرت اظهار نظر نداشت   چون حالت ذره ای  وتعادل  از بین رفته بود وخرافات رشد پیدا کرده بود وبعد از آن در دوره رنسانس منطق و تفکر رشد پیدا کرد ومسائل منطقی مورد پذیرش قرار گرفت و خرافات از بین رفت وبیشترین رشد علمی وپیشرفت در آن زمان رخ داد .

اگر در موج وذره هرکدام ضعیف شود آن یکی بالا میرود و از تعادل خارج می شود و اگر نا مناسب رشد پیدا کند باعث عدم تعادل میشود .در گذشته آدم ها با هم بودن ودریک خانواده همه با هم زندگی میکردند و حالت موجی بالا بود ولی حالت ذره پایین ولی امروز برعکس شده.


تهیه گزارش : مسافر حسین
طبقه بندی: گزارش جلسات لژیون،
[ جمعه 4 اسفند 1396 ] [ 23:15 ] [ مسافر حسین ]
درباره وبلاگ

دردورنج بشرازجهل نیست بلکه ازعلوم ودانشهای کشف نشده است.خوشبختانه امروز، اعتیاد درمان قطعی دارد.با روشDST و با دارویOT(شربت تریاک)، در کنگره60 اعتیاد درمان میشود. در پروسه زمانی درمان، سه پارامتر جسم ،روان و جهان بینی درطول یازده ماه به تعادل میرسد.این وبلاگ می کوشد دانش و تجربیات خود در این زمینه را،به روز ارائه کند.امید این است مفید واقع شود.
کانال تلگرام jamalic60@
-----------------------------------------
جای هرکس نیست اینجا آمدن ×
اختیاری نیست مارا آمدن ×
هر که راخواهد خدا دعوت کند ×
سایبانش ابر رحمت میکند ×
هر که آمد آبرویش میدهد ×
در پناه خویش جایش میدهد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :