وب لژیون مسافر علی جمالی(رها)
درمان قطعی اعتیاد به مواد مخدر(رایگان)

((بنام قدرت مطلق الله))

خلاصه عملکرد لژیون یکشنبه  1396/12/20

با عنوان بند محکم تر

شما در نبرد های زمینی باید مانند فولاد محکم باشید وآنها را پاره نمایید


 

 

 

خلاصه سخنان استاد :

 بعضی ها هدف را با وسیله اشتباه می گیرند و که تعدادشان هم کم نیست .  بخصوص از طریق معنویت ، چه بندهایی را که طبق باورها وتعصبات واعتقادات به خودش میزند که آنها هدف را با وسیله اشتباه گرفتن؟؟

پس باید در ابتدا تشخیص دهیم هدف ما چیست وبا چه وسیله یا ابزار می توانیم به هدف برسیم ؟؟ ما برای رسیدن به هدف، نیاز به راه و وسیله داریم ولی اینها هدف ما نیستند بلکه در اختیار ما قرار می گیرند تا ما به هدف برسیم واگر ابزار و وسیله هدف شد ما مسیر را اشتباه انتخاب کردیم ومیشود بند.

گاهی بند میشود بند تفکر همانند این است که در جامعه یک مشکل یا سیاهی وجود دارد و مرتب ودائماً  به ان فکر میکنیم و در مورد آن موضوع صحبت وبحث می کنیم .

باید به خود بپردازیم وشناخت از سیاهی ومشکلات وجودمان را پیدا کنیم وترس ، نا امیدی ،منیت که همان مثلث جهالت است را در خود بشناسیم . در واقع بدانیم که در خود چقدر منیت،خشم وحسادت داریم ؟؟ این بندها به تحصیلات یا جایگاه اجتماعی بستگی ندارد  .

 اظهار فضل ودخالت در زندگی دیگران ،قضاوت و  تفکرات ونگاه های غلط باعث می شود که به خودمان نپردازیم و متوجه بندهای درون خود نشویم!!!!

حال می رسیم به بندهای مالی - بزگترین بند در انسان است .انسان نیازمند ماده است وشیطان هم این را میداند و بزگترین حربه شیطان برای به بند کشیدن آدمی همین  ماده  است .

مواد مخدر هم یک نوع ماده می باشد .بزرگترین بند مادی اعتیاد است وهزاران بند را به دنبال خود می آورد.

بند هایی که انسان به خودش میزند باعث می شود بازی بچه گانه ای را برای خود طراحی کند وزندگی میشود بازی با اسباب بازی واین حقه شیطان است تا انسان از هدف اصلی دور شود اینجا ست که  وسیله و ابزار می شود هدف

انسان می بایستی پایه های مالی خود را تقویت کند ولی  باید سوار بر مادیات باشد ونه برعکس همانند اینکه پول در بیاوریم تا زندگی کنیم نه اینکه زندگی کنیم تا پول درآوریم.

مثل فولاد باید محکم باشیم وبرای باز کردن بند اعتیاد باید صبر،مقاومت داشته باشیم و تلاش کنیم . بندها به سادگی  باز نمی شود . باید بند های اعتیاد را باز کنیم وقتی بند ها کوچک وکوچکتر میشوند یک بند محکمی به ما زده میشود که بند عشق میان من وقدرت مطلق الله میباشد . بعد از رهایی متوجه میشویم که رابطه ما با خداوند بهتر شده و رابطه نزدیک تر میشود ومحبت بیشتر ایجاد میشود . پس به آموختن علاقمند می شویم تا بیشتر خود،خداوند وهستی را بشناسیم و در ادامه عشق به مخلوقین را بشناسیم که عشق خداوند در مخلوقین تجلی پیدا میکند . بنابراین تلاش کنیم بندهای اضافی را باز کنیم تا بند محکمی بین خود وخداوند برقرار بشود تا به آرامش وحال خوب برسیم.

تهیه گزارش : مسافر حسین
طبقه بندی: گزارش جلسات لژیون،
برچسب ها: درمان کنگره 60 بند عشقف،
[ شنبه 26 اسفند 1396 ] [ 00:17 ] [ مسافر حسین ]
درباره وبلاگ

دردورنج بشرازجهل نیست بلکه ازعلوم ودانشهای کشف نشده است.خوشبختانه امروز، اعتیاد درمان قطعی دارد.با روشDST و با دارویOT(شربت تریاک)، در کنگره60 اعتیاد درمان میشود. در پروسه زمانی درمان، سه پارامتر جسم ،روان و جهان بینی درطول یازده ماه به تعادل میرسد.این وبلاگ می کوشد دانش و تجربیات خود در این زمینه را،به روز ارائه کند.امید این است مفید واقع شود.
کانال تلگرام jamalic60@
-----------------------------------------
جای هرکس نیست اینجا آمدن ×
اختیاری نیست مارا آمدن ×
هر که راخواهد خدا دعوت کند ×
سایبانش ابر رحمت میکند ×
هر که آمد آبرویش میدهد ×
در پناه خویش جایش میدهد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :