وب لژیون مسافر علی جمالی(رها)
درمان قطعی اعتیاد به مواد مخدر(رایگان)

((بنام قدرت مطلق))

خلاصه عملکرد لژیون یکشنبه مورخ  97/1/19 

عنوان: سی دی زرنگی

جهان زمینی فرصت میدهد تا انسان آموزش بگیرید . در واقع زمین مهد آموزش است.زیرا زمان طولانی است تا انسان بتواند استفاده و بهره لازم را ببرد.

خلاصه سخنان استاد:

زمانی که ما داریم با زمان در  جهان های دیگر تفاوت دارد.مثل جهان بیداری با جهان خواب و جهان ذهنی . انسان 50 ساله میتواند عمر خود را در عرض یک دقیقه در ذهن مرور کند.فاصله زمانی برای بعُد زمین معنا دارد،ثانیه ، دقیقه،ساعت برای ابعاد دیگری مفهومی ندارد.

جهان زمینی فرصت میدهد تا انسان آموزش بگیرید . در واقع زمین مهد آموزش است.زیرا زمان طولانی است تا انسان بتواند استفاده و بهره لازم را ببرد.

اگر زمان را تقسیم بندی کنیم در مورد انسان به 3قسمت تقسیم می شود:

1-کودکی ونوجوانی 2 جوانی  3- میان سالی

اگر زمان کودکی و نوجوانی انسان را با سایر مخلوقات مقایسه کنیم می بینیم حیوانات نسبت به انسانها رشد بسیار سریعی دارند و خیلی سریع به بلوغ میرسند ولی در مورد انسان اینگونه نیست زیرا انسان موجودی چند لایه و پیچیده است .  

انسان قابل مقایسه با دیگر مخلوقات نیست چون توانایی تعقل ، تخیل، تمرکز ،فراگیری، و اختیار دارد که متمایز می باشد با بقیه موجودات .

انسان دوره عمر طولانی دارد ، بچه کوچک را نمی توان یکدفعه آموزش داد . باید به تدریج توانایی تصمیم گیری پیدا کند یا اینکه عقلش برسد . حتی جوانهای 20 ساله هنوز نمی توانند به تنهایی سفر یا به شهر دیگر بروند . انسان به مرور زمان با تجربه وآموزش کامل وکاملتر می شود.

 دوره جوانی یا دوره بلوغ دوره ای است پراز انرژی ،افت وخیز بسیار،که نمی توان به تصمیماتش اعتماد و اکتفاء کرد .  می بایستی در این دوره آموزش بگیرد و برنامه ریزی برای دوره میان سالی کند.

بعد از دوره جوانی به دوره میان سالی که ورود می کنیم متوجه می شویم که مثل پلک زدن به این نقطه رسیدیم و بیشتر عمر را طی کردیم . بنابراین سعی می کند  عاقلانه فکر و تصمیم گیری کند و با احتیاط حرکت کند چون فرصت جبران و اشتباه  ندارد . اینجا متوجه می شود که چه چیزی اندوخته کرده است . مادی  معنوی .

خیلی از انسانهای امروزه و  روشنفکران  در مقابل معنویت و دین، جبهه گرفته اند و نمی توان در موردش با آنها صحبت کرد . بدلیل اشتباهات و سوءاستفاده بعضی ها و فکر می کنند که مقصر دین و مذهب است و دین را افیون جامعه میدانند ولی در حقیقت اینجور نمی باشد.

این باور در جامعه شکل گرفته که افرادی  که ظاهری موجه و معنوی دارند و سوءاستفاده  می کنند کم فروشی می کنند یا دزدی می کنند و گیر نمی افتند زرنگ هستند!!!!! ولی آن شخص  زرنگ نیست  .

اینها هستند که لطمه به دین میزنند و دید و فکر مردم را منحرف می کنند . زرنگی به این نمی باشد که به هرشکل ممکن پول دربیاوریم  زیرا در آخر به آرامش نمی رسیم.  در آخر همه را در این دنیا می گذارد و پولی که از راه درست کسب نشده باشد خرج بیماری می شود.

پس آموزش های غلط و یکسری ظواهر غلط باعث می شود که بعضی ها معنویت را افیون جامعه دانند و اینکه معنویت خرافات است ولی در حقیقت اینطور نمی باشد بلکه بی دینی افیون می باشد که هیچ چیز را باور و قبول ندارد و به هیچ صراطی مستقیم نیست واین افراد مخل و مشکل ایجاد می کنند.

پس ما در برابر کارهایی که انجام می دهیم مسئولیت داریم  باید پاسخگو باشیم به خودمان ،هستی و پروردگار و نمیتوان گفت حال ما خوب نبود متوجه نبودم و...

هستی در حال حرکت است وتفاوت هستی با انسان در این است که هستی به جلو حرکت می کند ولی انسان می تواند به عقب یعنی در تاریکی هم حرکت کند .


تهیه گزارش :مسافر حسین

 
طبقه بندی: گزارش جلسات لژیون،
[ شنبه 25 فروردین 1397 ] [ 15:22 ] [ مسافر حسین ]
درباره وبلاگ

دردورنج بشرازجهل نیست بلکه ازعلوم ودانشهای کشف نشده است.خوشبختانه امروز، اعتیاد درمان قطعی دارد.با روشDST و با دارویOT(شربت تریاک)، در کنگره60 اعتیاد درمان میشود. در پروسه زمانی درمان، سه پارامتر جسم ،روان و جهان بینی درطول یازده ماه به تعادل میرسد.این وبلاگ می کوشد دانش و تجربیات خود در این زمینه را،به روز ارائه کند.امید این است مفید واقع شود.
کانال تلگرام jamalic60@
-----------------------------------------
جای هرکس نیست اینجا آمدن ×
اختیاری نیست مارا آمدن ×
هر که راخواهد خدا دعوت کند ×
سایبانش ابر رحمت میکند ×
هر که آمد آبرویش میدهد ×
در پناه خویش جایش میدهد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :