وب لژیون مسافر علی جمالی(رها)
درمان قطعی اعتیاد به مواد مخدر(رایگان)


((به نام قدرت مطلق الله ))

خلاصه عملکرد لژیون چهارم تاریخ سه شنبه 1397/01/27
موضوع : سی دی بخشش


مسئله این است که یک موقعی ما توانایی بخشش را نداریم ، باید فرایند آن را بشناسیم تا بتوانیم این امر را انجام بدهیم . برای این موضوع باید فن بدل را زد ، یا اینکه پادزهر را در خود ایجاد کرد تا شخص بتواند با این موضوع کنار بیاید
خلاصه سخنان استاد:

برای انجام هر کار حس لازم است که حس معادل نیرو است . در اینجا مطلب در مورد حس های منفی است ، حس هایی که مقابل حس های مثبت است. 

خیلی وقت ها بر اساس اتفاقاتی که رخ میدهند حس هایی به ما دست میدهد . ممکن است شخصی حرف بدی به ما بزند یا به هر علتی باعث ناراحتی ما بشود ، ولی ما آن حس بوجود آمده را نبینیم ، یا اینکه در ذهن خود آن شخص را میبخشیم ولی در عمل اینگونه نیست و آن حس ازبین نمیرود ، بلکه به نوعی در وجود ما مخفی میشود . بطور مثال شخص را در مکانی میبینیم و آن حس درون ما دوباره ایجاد میشود و آتش آن شعله ور میگردد و دوباره شخصی که آن را در ذهن خود بخشیده بودیم به نظر ما منفور جلوه می نماید.
این موضوع نشان میدهد که حس ضعیف شده ولی از بین نرفته و با تکرار وقایع دوباره زنده می شود و متوجه آن میشویم
ممکن است تنفر همیشه دنبال شخص باشد ولی حتی نداند از چه کسی متنفر است و این باعث سنگینی فرد میشود و این حس مثل باری بر دوش اوست.

 بعضی وقت ها بحشیدن کار سختی است.  ، بخشیدن هم موقعیت مناسب خود را لازم دارم. در کلام خدا گفته شده یک موقع هایی بخشش در مقابل خون و یک موقعی هم خون در مقابل خون ولی بیشتر مواقع بخشیدن توصیه شده است

مسئله این است که یک موقعی ما توانایی بخشش را نداریم ، باید فرایند آن را بشناسیم تا بتوانیم این امر را انجام بدهیم . برای این موضوع باید فن بدل را زد ، یا اینکه پادزهر را در خود ایجاد کرد تا شخص بتواند با این موضوع کنار بیاید

دلایلی که نمی توانیم ببخشیم: 
اول این که ما بر اساس یکسری اطلاعات ممکن است حق را به جانب خود بدانیم. فکر می کنیم خودمان فرد خوبی هستیم یا نیت ما خیر است و حق هم با ما است و طرف مقابلمان اشتباه میکند و حق ما را خورده و حالا ما مانده ایم با یک حس بد که بخشیدن شخص برای ما مشکل است. خیلی از زن و شوهر ها در دادگاه موقع طلاق هرکدامشان حق را کاملا به جانب خود میدانند. میگویند حق با من است و من باید ببخشم ، نه شخص مقابل

ولی باید بدانیم در خیلی موارد صد درصد حق با یک نفر نیست ، این موضوع نسبی است و هردو طرف حق دارند ، منتهی یکی بیشتر و یکی کمتر با این زاویه دید، بخشیدن برای ما آسان تر میشود.

و دوم اینکه فکر می کنیم عمل انحام شده یا ضربه وارده قابل جبران نیست ، مثلا شخص می گوید تو جوانی و زندگی من را برگردان تا من ببخشمت!!!!! شخصی در تصادف باعث شده برادر دیگری فوت شود میگوید تو برادرم را برگردان تا من ببخشمت.

ولی باید دانست در این جهان خاکی هیچ اتفاقی تصادفی نیست و پشت هر اتفاقی یک حکمت است. ممکنه خیلی ها در زندگی نا آگاهانه به ما ضربه بزنند آنها به نوعی مامورند  تا ما را ارتقا دهند  .

یک قانونی هست که خداوند هر وقت بخواهد چیزی به کسی بدهد ، اول یک چیزی را از او میگیرد. مثل تعویض کردن خودرو ، شخص خودرو قدیمی و فرسوده را میدهد و یک مدتی بدون خودرو است ولی وقتی که این مدت را سپری کرد یک خودرو جدید و بهتر بدست می آورد.

بخشیدن باید عمیق و از درون باشد ، ممکن است شخص را نبینیم و بدی اش را فراموش کنیم ولی آن بخشیدن که مد نظر ما است مسئله دیگری است . 

نکته:  اگر خواستیم کسی را ببخشیم اول باید بتوانیم خودمان را ببخشیم . باید اشتباهات خودمان را ببخشیم ، دست از سرزنش خود برداریم ، و خودمان را دوست داشته باشیم. شخصی که از خودش متنفر است و دائم خود را سرزنش میکند چگونه میتواند دیگران را ببخشد؟؟؟؟

 در قسمت دوم سی دی در مورد روزه صحبت میشود ، دیدگاه کنگره به روزه مذهبی نیست . علم پزشکی امروز به این نتیجه رسیده که روزه برای بدن مفید است و کنگره میگوید که اگر کسی روزه نگیرد یک چیزی را از دست میدهد.

همانطور که میدانیم ما در برهه ای از زمان سیستم ایکس خود را خراب کرده ایم سیستم ایکس  با خمر خراب میشود و هم با افکار. به طور معمول هم سیستم ایکس هرساله کارایی اش افت پیدا میکند خداوند دو نسخه برای ما پیچیده که بتوانیم سیستم ایکس خود را ترمیم بنماییم:  روزه و نماز


تهیه گزارش:  مسافر علی الف


طبقه بندی: گزارش جلسات لژیون،
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد،
[ دوشنبه 27 فروردین 1397 ] [ 21:51 ] [ مسافر علی الف ]
درباره وبلاگ

دردورنج بشرازجهل نیست بلکه ازعلوم ودانشهای کشف نشده است.خوشبختانه امروز، اعتیاد درمان قطعی دارد.با روشDST و با دارویOT(شربت تریاک)، در کنگره60 اعتیاد درمان میشود. در پروسه زمانی درمان، سه پارامتر جسم ،روان و جهان بینی درطول یازده ماه به تعادل میرسد.این وبلاگ می کوشد دانش و تجربیات خود در این زمینه را،به روز ارائه کند.امید این است مفید واقع شود.
کانال تلگرام jamalic60@
-----------------------------------------
جای هرکس نیست اینجا آمدن ×
اختیاری نیست مارا آمدن ×
هر که راخواهد خدا دعوت کند ×
سایبانش ابر رحمت میکند ×
هر که آمد آبرویش میدهد ×
در پناه خویش جایش میدهد
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :